Startingorder Dressage - Alustava kouluaikataulu |
N° |
NAME |
CATEGORY |
HOUR |
LIETO04 valjakkoajon aluekilpailu |
16 |
Korhonen Janita NaR |
LK1 SEURA PONIT |
09:00 |
FRODO |
17 |
Rajoo Annamari UrHu |
LK1 SEURA PONIT |
09:08 |
LAPIN VIRI |
18 |
Tanner Heidi LitRa |
LK1 SEURA PONIT |
09:16 |
LEEVINDER |
10 |
Haavisto Henna SiRu |
LK1 SEURA PONIT |
09:24 |
SARM -EL-SHEIKH |
21 |
Numminen Ella |
LK1 SEURA PONIT |
09:32 |
IIDA |
23 |
Korhonen Janita NaR |
LK1 SEURA PONIT |
09:40 |
JUSTUS FIA |
9 |
Parpala Marko UrHu |
LK2 SEURA HEVOSET |
10:00 |
HESSIN VAHDOTAR |
19 |
Sinda Heidi UrHu |
LK2 SEURA HEVOSET |
10:08 |
JATKON TYTTELI |
15 |
Niemelä Maija NaR |
LK2 SEURA HEVOSET |
10:16 |
ROYAL ENOUGH |
24 |
Järvelä Sanna SRS |
LK2 SEURA HEVOSET |
10:24 |
LE CORBUCIER |
20 |
Vähä- Erkkilä Leena HusR |
LK2 SEURA HEVOSET |
10:50 |
KUVASTUS |
22 |
Uosukainen Hanna UrHu |
LK2 SEURA HEVOSET |
10:58 |
VINHA-LIINU |
303 |
Ikonen Henna |
LK 3 PRIX DE SCANLIN |
11:20 |
SNOWBERRY NESTOR |
310 |
Kalalahti Hannu YR |
LK 3 PRIX DE SCANLIN |
11:28 |
HILMA-LIINA |
319 |
Järvelä Sanna |
LK 3 PRIX DE SCANLIN |
11:36 |
JALLUN HEILI |
314 |
Ora Jaana RAHI |
LK 3 PRIX DE SCANLIN |
11:44 |
SHARLOTTE MOON - YLÄHARJUN PAULETTE |
306 |
Takkinen Raisa ValRa |
LK 3 PRIX DE SCANLIN |
11:52 |
VINSKER |
327 |
Turku Charlotta V-NR |
LK 3 PRIX DE SCANLIN |
12:00 |
IT`S CASPER |
329 |
Viita Paula HämR |
LK 3 PRIX DE SCANLIN |
12:08 |
BATSEPA |
331 |
Rönn Marsa |
LK 3 PRIX DE SCANLIN |
12:16 |
HESSIN VIHTORI |
320 |
Simonsen Camilla HusR |
LK 3 PRIX DE SCANLIN |
12:24 |
ANNA BELLA - POLLY |
330 |
Kalalahti Hannu YR |
LK 3 PRIX DE SCANLIN |
12:32 |
HILSKE |
361 |
Kiviharju Tulikukka Suora |
LK 4 PRIX DE VILLENH |
12:50 |
HUISI |
355 |
Johansson Marita MänRa |
LK 4 PRIX DE VILLENH |
13:00 |
ELVARI |
367 |
Järvelä Sanna SRS |
LK 4 PRIX DE VILLENH |
13:10 |
ERIVELMU |
382 |
Niemelä Arttu AuRa |
LK 4 PRIX DE VILLENH |
13:20 |
RUSKELAN DAKOTA |
372 |
Haggren Elina UrHu |
LK 4 PRIX DE VILLENH |
13:30 |
PLÄSI |
386 |
Saarinen Minna YP |
LK 4 PRIX DE VILLENH |
13:40 |
VERTTI-PAAVI |
357 |
Sinda Heidi UrHu |
LK 4 PRIX DE VILLENH |
13:50 |
ROKKI-POJU |
388 |
von Schantz Fredrik |
LK 4 PRIX DE VILLENH |
14:20 |
CEVIN - LEBRECHT |
379 |
Holmasto Tove Maria KrR |
LK 4 PRIX DE VILLENH |
14:30 |
SILVESTER II |
385 |
Olin Mia YR |
LK 4 PRIX DE VILLENH |
14:40 |
TAMMENPÄÄ OLIVER |
380 |
Ihanamäki Jari KrR |
LK 4 PRIX DE VILLENH |
14:50 |
MINGO - COJAC |
365 |
Murola Jarmo SS-Riders-92 |
LK 4 PRIX DE VILLENH |
15:00 |
THE MOST |
Driving Program Copyright by Philippe Liénart (Belgium) - philippe@lienart.com |
11/07/04 |
With the co-operation from VAN DER WIEL HARNESS BELGIUM |
PAGE: |
1 |
DATE: |